o nás

Naše malá pila nedaleko Mělníka zpracovává kulatinu a vyrábí dubové, modřínové a smrkové řezivo využívané v truhlářské, nábytkářské nebo podlahářské výrobě – truhlářské fošny a prkna, trámy, trámky, latě, parketové přířezy, podlahové prkna kvalit ABC, pražce, terasová prkna, pergoly, 

Také řezivo z tvrdých dřevin převážně dub a akát dodáváme společnostem zabývajících se zahradní architekturou pro realizaci schodových nášlapů, můstků, lávek, teras nebo jakýchkoli jiných staveb. Nabízíme také samotnou realizaci staveb dle návrhu zahradních architektů – odborně prokonzultujeme s architekty, nařežeme, přivezeme, zrealizujeme.

Naší silnou stránou je také projekční, výrobní a stavební činnost se specializací na kruhové dřevostavby a dřevěné jurty – jurty na bázi dřevostavby. Více informací o výhodách kruhových domu naleznete na našem webu jurtydrevostavby.cz.

V našem výrobním programu také nechybí klasické měkké dřeviny -borovice, buk, jasan, akát – využívané v stavebním a nábytkářském odvětví – truhlářské fošny a prkna, stavební fošny, prkna, latě.

Pro více informací nás neváhejte navštívit v naší provozovně, kde můžete shlédnout vzorky materiálů a jejich vlastnosti, které byly dodány spokojeným zákazníkům již před Vámi a  prokonzultovat možné varianty nebo nás neváhejte kontaktovatzde