dubové kostky

DUBOVÉ KOSTKY – DUBOVÉ KRYCHLE

 

Dubové kostky svým masivním vzhledem a kvalitou ukazují na majestátnost dubového dřeva a jsou vhodné pro konstrukční a luxusní designové prvky různých malých i velkých stavebních prvků. Na zahradě dubové kostky slouží jako vynikající sezení k ohni nebo dokonce jako architektonické předměty nebo sokly pro vaše zahradní ozdoby nebo květináče. S kombinací s dubovými kvádry dubové kostky vytvoří na vaší zahradě nádherný prostor, do kterého se budete rádi vracet se svým partnerem, rodinou nebo blízkými přáteli k posezení, grilování nebo jiným příležitostem.

Dubové kostky mají mnoho využití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Dubové kostky na zahradě krásně stárnou, což má za následek zvětralé změny, jako jsou malé rozdělení a zvětšené detaily zrna. Rovněž stárnou do ohromující stříbřitě šedé a vydrží neuvěřitelně dlouho.

Můžete také použít kostky uvnitř. Vyschnou o něco rychleji, ale vypadají stejně skvěle. Dubové kostky je možné ošetřit jako každé dřevo v interiéru nátěrem na bázi olejů.

CENU OVLIVŇUJE –VÝBĚR KVALITY A KONEČNÝ STAV DOKONČENÍ:
kvalita –pohledová, stavební
povrchová úprava –hoblovaný, nehoblovaný
sražené hrany –bez sražení hran, fazeta 45°, radius
nejčastější rozměry –300x300mm, 320x320mm, 350x350mm, 400x400mm, 450x450mm

 

Levnější varianta kostek pro exteriér i interiér jsou výrobky z modřínu – modrinove.cz , popř. z nesmolnatého jasanu, který také zpracováváme – výrobky z jasanu jsou součástí našeho výrobního programu.

ČTĚTE VÍCE ⇒

Pošlete nám rychlou poptávku


    *,