dubové fošny

K ČEMU SE POUŽÍVAJÍ DUBOVÉ FOŠNY ?

Dubové dřevo a dubové fošny zvláště jsou ideální pro použití ve stavebnictví, nábytkářském průmyslu, designu a zahradní architektuře. Dřevo je jedním z nejlepších stavebních materiálů, které můžete použít, pokud jde o dopad na životní prostředí, a vydrží stovky let. 

Fošny z dubu se často zpracovávají pro výrobu nábytku, okenních dveřích a dalších truhlářských výrobcích nemluvě o velkých vratech, ploty, terasy a podlahy, mola, mosty, pergoly, altány, krovy, schodiště i zahradní nábytek. K dispozici jsou dubové fošny vzduchem přírodně sušené nebo technicky sušené, v tloušťkách od 40 mm do 80 mm nabízíme celou škálu jakostí a délek na zakázku, abychom vyhověli jakékoli potřebě včetně dalších operací zpracováni – sámované, hoblované, tmelené, broušené, profilované (falc, pero-drážka, rádius, fazeta).

 

 

Dubové fošny, dubová fošna, cena dubové fošny, fošny dub, fošna z dubu, truhlářské, stavební dřevo, hoblované, katrované, sámované, sušené, vzduchosuché

 

 

Naše dubové fošny jsou k dispozici z dubu evropského a modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat fošny v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou exteriérovou nebo interiérovou estetiku.

 

ČTĚTE VÍCE ⇒

 
 
 
DUBOVÉ FOŠNY - FOŠNY Z DUBU - FOŠNY DUB - HOBLOVANÉ - VÝROBA
 

Pošlete nám rychlou poptávku

     
     
     

    Najdete nás také na: