dubová prkna

K ČEMU LZE POUŽÍT DUBOVÁ PRKNA ?

Dubové dřevo a dubová prkna zvláště jsou ideální pro použití ve stavebnictví, nábytkářském průmyslu, designu a zahradní architektuře. Dřevo je jedním z nejlepších stavebních materiálů, které můžete použít, pokud jde o dopad na životní prostředí, a vydrží stovky let. 

Prkna z dubu se často zpracovávají pro výrobu nábytku, také se z dubových prken vyrábí ploty, terasy a podlahy, mola, mosty, pergoly, altány, krovy, schodiště i zahradní nábytek. K dispozici jsou dubová prkna vzduchem přírodně sušené nebo technicky sušené, v tloušťkách od 15mm do 38 mm nabízíme celou škálu jakostí a délek na zakázku, abychom vyhověli jakékoli potřebě včetně dalších operací zpracováni – sámované, hoblované, tmelené, broušené, profilované (falc, pero-drážka, rádius, fazeta).

Dubová prkna jsou tříděna dle přání zákazníka. Buď ve míšené kvalitě ABC nebo tříděné do čtyř jakostních tříd. Základním rozměrem je řezaná tloušťka 30mm a 24mm , šířky 153mm, 175mm, 185m, 210m a 240mm a délky od 900mm do 3000mm.

 

ČTĚTE VÍCE ⇒

 

DUBOVÁ PRKNA - PRKNA Z DUBU - PRKNA DUB - HOBLOVANÉ - VÝROBA

 

Dubová prkna, prkna z dubu, prkna dub, dubové prkno, prkno z dubu, prkno dub, truhlářská, hoblovaná, terasová, sámovaná, stavební dřevo

 

Pošlete nám rychlou poptávku