dřevostavby

Pro více informací okolo našich návrhů klikněte » ZDE

Od kruhové dřevostavby na klíč po pasivní kruhové domy

Kruhové dřevostavby na klíč vyrábíme v mnoha variantách od 4m až do 18m v průměru. S ohledem k typu užívání dodáváme kruhové domy v mnoha možných provedeních šíře stěn a střech. Umíme zhotovit izolované stěny v šíři od 50mm až do 400mm. Tedy od jednoduchého kruhového domu, propojených dvou kruhových staveb , přes koplex propojených kruhových dřevostaveb s parametry nízkoenergetického či dokonce pasivního soběstačného domu se zelenou střechou. Jsme schopni dodat pro vás soběstačné kruhové domy na klíč ostrovní fotovoltaické elektrárny nebo hybridní fotovoltaické systémy.

Výhody – kruhové domy – dřevostavby

Pokud jste ještě neprostudovali výhody kruhových staveb a „nezkoukli“ ilustrativní fotky z realizací výrobců „roud house“ ve světě, navštivte naše informativní stránky jurty dřevostavby.cz nebo pinterest. Věříme, že vás přesvědčí o přednostech domů kruhového tvaru a pomohou vám dotvořit si představu o konečné podobě vašeho budoucího domova, zahradní nebo víkendové chaty, stylové pracovny, kanceláře, relax centra, školícího nebo rekreačního střediska…

Dřevo na soběstačné kruhové dřevostavby na klíč si zpracováváme ve vlastních provozech

Realizace – soběstačné kruhové domy na klíč od A do Z

Od nás je každý dům originál…
Provádíme realizace od základního jednoplášťového typu po  kruhové pasivní soběstačné dřevostavby na klíč. Na základě typu provedení jsme schopní vypracovat potřebné podklady ke stavbě – od základního modelového nákresu po projektovou dokumentaci včetně všech statických výpočtů dle platných norem a dalších nutných dokumentů, na  základě kterých  můžete požádat o stavební povolení nebo ohlásit stavebnímu úřadu stavbu nepevně spojenou se zemí bez stavebního povolení. Dle dokumentace vyrobíme podlahovou a nosnou konstrukci a postavíme včetně vnitřního obkladu, izolace, dveří, oken, světlíku. Součástí realizace může být také vnější dřevěná modřínová fasáda, stylový interier, dubová podlaha, zelená střecha nebo terasa z odolného modřínu evropského. U domů s tepelnou izolací stěn a stropu dodáme včetně komínové průchodky a nerezového komínu. Můžeme poradit, jaké krbové kamna do jsou nejvhodnější pro kruhové domy.

KRUHOVÉ DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ - SOBĚSTAČNÉ KRUHOVÉ DOMY NA KLÍČ

Pro více informací okolo našich návrhů klikněte » ZDE

Pošlete nám rychlou poptávku

    Najdete nás také na: